Co nabízí BB Půjčka

13.3.2014

BB Půjčka - až 45 000 bez formalit

Jak vyřešit nenadálé výdaje? Pokud vám momentálně rodinný rozpočet nestačí, můžete toto nelehké období do další výplaty překlenout pomocí BB půjčky. Jedná se o férovou půjčku poskytovanou společností BB Finance Czech s.r.o.

Průhledné podmínky půjček

Podmínky BB půjčky a seznam poplatků jsou přístupné na stránkách společnosti. Díky tomu se každý může dopředu seznámit s tím, kolik za půjčku zaplatí, a také jaké jsou sankce, pokud se půjčku nepodaří včas splatit. Jak o tuto půjčku zažádat? Jde to jednoduše přes internet, což je stále oblíbenější způsob.

Snadné vyřízení přes internet

Pokud se rozhodnete využít služeb společnosti BB Finance, musíte nejdříve provést online registraci. Následuje volba výše půjčky a potvrzení výběru. Je třeba ověřit váš měsíční příjem, k čemuž poslouží například výpis z bankovního účtu. Jakmile je půjčka schválena, dozvíte se to SMS zprávou nebo emailem. Peníze jsou odesílány na účet klienta ihned po schválení, a obdržíte je nejpozději po třech pracovních dnech. Záleží to na tom, u jaké banky je veden váš běžný účet.

Půjčka až do výše 45 000 Kč

Jako noví klienti můžete získat maximálně 5 000 Kč se splatností 3 měsíce. Prověření zákazníci mohou při opakované půjčce dosáhnout dokonce až na částku 45 000 Kč s volitelnou splatností 1 měsíc až 1 rok. K tomu je ale zapotřebí prokázat dobrou platební morálku a při úhradě první půjčky správně spolupracovat.

Co se stane při opoždění splátky?

Pokud se stane, že nebudete mít peníze na úhradu splátek kvůli nenadálým událostem, není všem dnům konec, můžete si prodloužit termín splacení. Provedete to jednoduše ve svém účtu u společnosti. V sekci „Moje zápůjčky“ kliknete na tlačítko „Prodloužení“. Samozřejmě vás to ale bude něco stát. Není problém domluvit se individuálně na splátkovém kalendáři.

Další půjčky

Vedle BB půjčky je možno požádat online o celou škálu dalších nebankovních produktů. Na stránkách Maxi-Půjčky.cz najdete jejich přehled a srovnání parametrů.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

Potřebujete-li peníze ihned, jsou tou optimální volbou rychlé půjčky.

Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Rychlých půjček je dnes celá řada, je potřeba se ale v nabídce zorientovat a vybrat si tu nejvýhodnější.

Typickým příkladem nebankovních půjček jsou půjčky na op, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.