Půjčky na směnku přijedeme hned

19.2.2015

Rychlé půjčky na směnku

Půjčky na směnku jsou oblíbené a drží se na výsluní na finančních trzích. Je to dáno tím, že směnka slouží jako důkaz o půjčce mezi věřitelem a dlužníkem (žadatelem). Je na ní jasně stanovena výše splatné částky a datum splatnosti.

V případě půjčky na směnku – přijedeme však poskytovatelé zašli ještě dál: Obchodní zástupci nebankovních společností za Vámi přijedou až domů a vyplní s Vámi žádost o půjčku!

Na co buďte opatrní?

Směnku podepište, až budete mít peníze v hotovosti nebo na účtu. Získáte tak jistotu, že jste se nestali obětí podvodu. O tuto půjčku nejčastěji žádají lidé, kterým bankovní instituce nepůjčí ani korunu, ať už z důvodu vysoké zadluženosti u jiných společností, nedostatečného příjmu nebo záznamu v registru dlužníků. Půjčky na směnku – přijedeme ihned jsou možností, jak vyřešit bezvýchodnou finanční situaci nebo si přilepšit k rodinnému rozpočtu.

Jak probíhá sjednání půjčky na směnku?

Tato půjčka Vám přináší jistotu, že peníze obdržíte. Co pro to musíte udělat? Stačí podstoupit pár jednoduchých kroků: vyplňte na stránkách nebankovní společnosti online formulář a vyčkejte na kontakt od pracovníka z call-centra. S ním se domluvíte na schůzce, která může proběhnout u Vás doma. Nemusíte nikam cestovat a víte přesně, v kolik hodin obchodního zástupce očekávat. V pohodlí Vašeho domova s Vámi sepíše žádost o půjčku a vystaví směnku. Ta by měla obsahovat všechny náležitosti směnky slovo „směnka“, dobu splatnosti, datum a místo vystavení směnky, podpis výstavce, jméno směnečníka a jméno, komu má být půjčka splacena.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

Sháníte dárky na Vánoce? Pomůžeme Vám na vánoční-dárky-online.cz – rádce pro nakupování vánočních dárků.

Potřebuje-li někdo peníze tak nutně, že je ochoten půjčit si i na směnku, budou se mu hodit informace o půjčkách na směnku ihned.

Typickým příkladem nebankovních půjček jsou půjčky na op, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.

Speciálním typem nebankovní půjčky je půjčka bez registru ihned.

Půjčka na směnku je možná nejstarším typem půjčky vůbec.

Důležitým dokumentem při půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.