Dostupná půjčka bez potvrzení o příjmu

11.4.2014

Půjčka bez potvrzení o příjmu? Dnes již realita

Půjčka bez potvrzení o příjmu se zdá být pouhým snem, v dnešní době to však je již běžná praxe. Jedná se o doménu nebankovních společností, které se zabývají především půjčkami menších obnosů, v ojedinělých případech ale až několika set tisíc korun. Půjčka bez nutnosti dokládání výše příjmů je tak dobrou volbou pro lidi, kteří by mohli mít s dokládáním svých příjmů problémy.

Nejčastěji to bývají studenti, matky na mateřské, živnostníci, důchodci či nezaměstnaní.

Hlavní výhody půjčky bez potvrzení o příjmu

Asi každého napadne, že hlavní a nejdůležitější výhodou tohoto druhu úvěru je to, že není potřeba dokládat výši příjmů. Toho mohou využít různé skupiny obyvatel, od studentů, přes živnostníky až po důchodce. Dalším pozitivem je určitě rychlé vyřízení žádosti o úvěr, a to online přes internet. Kvůli penězům tak ani nemusíte opouštět svůj dům či kancelář. Vaše žádost navíc bude zpracována do několika desítek minut, a tak můžete mít peníze na svém účtu ještě týž den.

Typickým příkladem takovéto půjčky je SMS půjčka bez registru, kterou mohou získat i žadatelé se záznamy v registrech dlužníků.

Na co si dát pozor

Největším úskalím u půjčky bez potvrzení výše příjmu může být následná neschopnost splácet. Jelikož doba splatnosti nebývá nejdelší (často pouze v řádech měsíců), může se snadno stát, že nebudete mít dostatek financí na včasné splacení. V takovém případě je nejlepší vzniklou situaci okamžitě řešit s vaším věřitelem, případně s finančním specialistou. Je to samozřejmě lepší, než dělat mrtvého brouka a čekat, až k vám domů vtrhne exekutor a zabaví vám majetek v hodnotě nesplaceného dluhu. Navíc by se vaše jméno zcela jistě ocitlo v registru dlužníků, což vám prakticky zastaví možnost získat úvěr u bankovní společnosti.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

Potřebujete-li peníze ihned, jsou tou optimální volbou rychlé půjčky.

Speciálním typem nebankovní půjčky je půjčka bez registru ihned.

Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Rychlých půjček je dnes celá řada, je potřeba se ale v nabídce zorientovat a vybrat si tu nejvýhodnější.

Typickým příkladem nebankovních půjček jsou půjčky na op, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.