Nebankovní půjčky bez registru a bez ručení

6.7.2014

Nebankovní půjčky bez nahlížení do registru

Jak už vyplývá z názvu, nebankovní půjčky bez registru poskytují nebankovní instituce. Pojďme si tento produkt a jeho základní charakteristiky blíže představit.

Pro koho jsou vhodné nebankovní půjčky bez registru?

Nebankovní půjčky bez registru dlužníků, přesněji řečeno bez prověřování registru dlužníků, přijdou vhod zejména jedincům, kterým z nějakého důvodu nepůjčila banka. Kritéria pro přiznání půjčky u banky jsou totiž o hodně přísnější, takže zde opravdu není vyhověno každému.

Pokud máte tedy nízký příjem či zápis v registru dlužníků pravděpodobně se půjčky od banky nedočkáte. Naštěstí jsou zde ještě nebankovní půjčky bez registru.

Náš tip: Nemáte-li prokazatelné příjmy, můžou se vám hodit informace o půjčce bez doložení přijmů.

Osvoboďte se od registru dlužníků

Nebankovní půjčky bez registru jsou doslova šité na míru lidem, kteří se ocitli v seznamu dlužníků. Registr dlužníků je v režii bank a slouží k evidenci „problematických osob“. Do registru se snadno dostanete například tak, že se opozdíte se splátkou. Jakmile se v registru ocitnete, banka na Vás pohlíží jako na nedůvěryhodné.

Nebankovní půjčky bez registru jedině od solidní společnosti

Obzvláště na finančním trhu je výběr společnosti, se kterou hodláte spolupracovat, velmi důležitý. Výběr společnosti poskytující nebankovní půjčky bez registru, je přímo klíčový. Zapomeňte na pochybné nebankovní společnosti a dejte přednost těm větším a stabilnějším.


Věděli jste, že...
...splátkový prodej je de facto typem nebankovní půjčky? I v případě, kdy si splátkový kalendář domluvíte přímo v obchodě, poskytovatelem je některá z nebankovních společností. V tomto řípadě se tak jedná o úvěr účelový - peníze jsou vám půjčeny na konkrétní zboží. V některých případech je možné získat úvěr, u něhož nepřeplatíte ani korunu, záleží na tom, s jakým poskytovatelem má váš prodejce smlouvu a jaké splátkové produkty nabízí.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

Nebankovní půjčky bývají rychlé a zpravidla bez nahlížení do registru - tak je tomu i v případě rychlé půjčky bez registru ihned.

Nemůžete-li doložit svůj příjem, není žádným problémem požádat o půjčky bez potvrzení o příjmu.

Pro ty, kteří již mají záznam v registru dlužníků, jsou na trhu půjček půjčky bez registru.

Soukromníci poskytují půjčky téměř každému, této půjče se pak říká půjčka od soukromých osob.

Internetová půjčka se jinými slovy nazývá online půjčka – o půjčku zde žádáte pomocí internetového formuláře.