Rychlá půjčka na ruku ještě dnes

31.7.2014

Hotovostní půjčka na ruku

Při samotném výběru dané nebankovní instituce, od které si budete půjčovat určitý obnos peněz doporučujeme všem věnovat dostatek času získávaní informací o poskytovatelích.

Nebankovní půjčka je poskytována nejen kvalitními a ověřenými společnostmi, ale bohužel také lichváři a podvodníky, kteří z často bezradných žadatelů chtějí jen dostat peníze.

Rychlá půjčka – půjčka na ruku ještě dnes

Takže pokud jste se již rozhodli o nebankovní půjčku u daného poskytovatele - několikrát si přečtěte smlouvu, kterou podepisujete. Mohou se zde vyskytovat nejrůznější právní kličky, které by Vám mohli následovné splácení negativně opepřit.

Jaké nevýhody má půjčka na ruku ještě dnes

Rychlá půjčka má sice spousty zajímavých výhod, ale i nevýhod, které si zde vypíšeme. Hlavní nevýhoda, která se u nebankovních půjček vyskytuje, je vysoké riziko podvodu a následných problémů. Při podepisování smlouvy o půjčce u nebankovní instituce je nutno brát velmi velký zřetel na samotnou smlouvu, kterou podepisujete.

Náš tip: Informace o půjčkách bez doložení příjmů - jejich výhodách, nevýhodách a rizicích najdete například na Maxi-Půjčky.cz

Smlouva u rychlé půjčky

Na co hlavně při podpisu smlouvy u nebankovní instituce dávat pozor? Vedle úrokové sazby je to hlavně RPSN, což je údaj, který vypovídá daleko přesněji o tom, kolik Vás bude půjčka stát. Samozřejmě je potřeba věnovat pozornost všem částem smlouvy, zejména těm odstavcům, které jsou psané malým, téměř „neviditelným“ písmem.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

Sháníte dárky na Vánoce? Pomůžeme Vám na vánoční-dárky-online.cz – rádce pro nakupování vánočních dárků.

Potřebuje-li někdo peníze tak nutně, že je ochoten půjčit si i na směnku, budou se mu hodit informace o půjčkách na směnku ihned.

Typickým příkladem nebankovních půjček jsou půjčky na op, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.

Speciálním typem nebankovní půjčky je půjčka bez registru ihned.

Půjčka na směnku je možná nejstarším typem půjčky vůbec.

Důležitým dokumentem při půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.