Spolehlivá půjčka na auto

15.9.2015

Půjčka na auto pro všechny

Většina lidí má představu, že na auto si nelze jen tak půjčit. Že se jedná o vysoké částky, které se nezískají snadno a závisí na příjmech, majetku a ručení. Účelová půjčka na vlastní vůz může být rychlá, levná a dosažitelná. Vždyť ručením je právě koupený nový vůz.

Půjčte si stotisícovou hotovost a pořiďte vůz podle vlastní potřeby. Taková investice se vyplatí a znamená řešení mnoha problémů s vysokými účty za opravy, benzin a silniční daň. Nová auta jsou mnohem bezpečnější, ekonomičtější a stojí daleko méně, než neustálá údržba a opravy.

Půjčka na auto, která znamená pořízení dopravního prostředku, může být čerpána v hotovosti nebo přes proplacení faktury. Získat ji lze jednoduše bez dokládání různých majetkových a finančních poměrů.

Rychlé jednání

Půjčka na auto znamená jen minimum starostí a finanční produkt se dá vybrat mezi různými možnostmi. Tradičním způsobem pořízení vozu je leasing, kdy se splatí určitá částka předem a poté se v podstatě auto jen provozuje a pronajímá. Teprve poslední splátkou se pronajímatel stává vlastníkem auta. Úvěr na auto může mít také formu rychlého a okamžitého poskytnutí peněz. Na auto se tak dají půjčit hotové peníze na základě pouhé smlouvy. Tím se samozřejmě celý proces koupě vozu velice urychlí.

Náš tip: Nemáte-li prokazatelné příjmy, můžou se vám hodit informace o půjčce bez doložení přijmů.

S novým vozem

Vyberte si tedy z řady možností, jak se svézt v novém autě. Autopůjčka je prostředkem ke skutečnému požitku nejen z jízdy, ale z pocitu finanční jistoty a bezpečí. K půjčení peněz stačí většinou doklad totožnosti, potvrzení o příjmu a můžete se vydat na cestu za poznáním o tom, jak skvěle fungují některé finanční služby. Vyzkoušejte si moderní produkt, který znamená méně starostí a více radosti s dalším členem rodiny. Účelová půjčka na auto má také poměrně nízký úrok a výběr možností uspokojí každého. Nový vůz si pořídí každý, kdo zatouží po radosti z jízdy a finanční jistotě.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

Sháníte dárky na Vánoce? Pomůžeme Vám na vánoční-dárky-online.cz – rádce pro nakupování vánočních dárků.

Potřebuje-li někdo peníze tak nutně, že je ochoten půjčit si i na směnku, budou se mu hodit informace o půjčkách na směnku ihned.

Typickým příkladem nebankovních půjček jsou půjčky na op, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.

Speciálním typem nebankovní půjčky je půjčka bez registru ihned.

Půjčka na směnku je možná nejstarším typem půjčky vůbec.

Důležitým dokumentem při půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.