Výhodná mPůjčka Plus

31.1.2014

MBank je moderní bankou nové generace, která svým klientům přináší mnoho zajímavých a výhodných nabídek. Kromě účtu vedeného zcela zdarma jsou to i výhodné půjčky. Chcete mít peníze k dispozici hned, bez složité administrativy, s online žádostí a bez průtahů? Zkuste mPůjčku Plus, která se v mnohém podobá nebankovním půjčkám, ale má velmi výhodné podmínky.

Bankovní půjčka ihned, bez zástavy a ručitele

Sníte o půjčce, ke které nebudete potřebovat prokazovat účel a nebude třeba shánět ručitele nebo zástavu? MPůjčka Plus vám půjčí na cokoliv a nikdo se vás nebude na účel ptát. Jde o neúčelový bankovní úvěr s garancí nízkého úroku po celou dobu splácení. K půjčce nepotřebujete nemovitost do zástavy, ručitele ani spoludlužníka. Musíte mít pouze stálý příjem, který není třeba prokazovat v případě, že máte zřízeno mKonto a chodí vám na něj výplata. Splátky si navíc můžete pojistit pro případ dlouhodobé nemoci, úrazu nebo ztráty zaměstnání.

Vyřízení pohodlně online

Tuto půjčku můžete vyřídit pohodlně přes internetové bankovnictví, pokud jste klienti banky, stačí smlouvu potvrdit SMS kódem a peníze můžete mít za pár minut na účtu. Další variantou je vyřídit smlouvu na obchodním místě. Noví klienti o půjčku zažádají osobně nebo online. V závislosti na výši vašich příjmů vám mBank půjčí 10 000 až 600 000 Kč, doba splatnosti je volitelná od 12 do 84 měsíců.

Žádné skryté poplatky, pouze úroky

Za mPůjčku platíte pouze úroky. Je zcela bez poplatků za předčasné splacení nebo mimořádné splátky, rovněž zřízení a vedení úvěrového účtu je zdarma. Můžete si sami zvolit den, kdy budete každý měsíc hradit splátku, a prostřednictvím internetového bankovnictví můžete kdykoliv poslat splátku mimořádnou. V případě nemoci nebo ztráty zaměstnání si můžete zažádat o odklad splátek.

Pro koho je půjčka určena?

O mPůjčku Plus mohou zažádat osoby nad 18 let věku, s trvalým zdrojem příjmů, bez negativního záznamu v registru dlužníků a bez závazků vůči mBank. Jako zaměstnanci nesmíte být ve výpovědní nebo zkušební lhůtě.

DALŠÍ TEXTY:

NAŠE TIPY:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

Potřebujete-li peníze ihned, jsou tou optimální volbou rychlé půjčky.

Speciálním typem nebankovní půjčky je půjčka bez registru ihned.

Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Rychlých půjček je dnes celá řada, je potřeba se ale v nabídce zorientovat a vybrat si tu nejvýhodnější.

Typickým příkladem nebankovních půjček jsou půjčky na op, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.